IT OUTSOURCING

Outsourcing IT - komplexní správa počítačových sítí a informačních technologií

     Nemáte nebo nechcete provozovat vlastní IT oddělení, ale chcete mít ve firmě veškerý komfort spojený s bezproblémovým chodem počítačů, tiskáren, serverů, aplikací, internetových služeb, sítí, elektronických systémů, apod... ? Potom je pro Vás IT Outsourcing to správné řešení !!!

     Nabízíme Vám komplexní správu Vaší IT infrastruktury, tedy kompletní servis a správu Vašich firemních informačních a telekomunikačních technologií. Zabýváme se mj. činnostmi od podpory uživatelů, základní údržby a servisu počítačů, správou počítačových sítí, serverů, síťových prvků, datových úložišť, zabezpečení, zálohování až po koncepci, projektování a rozvoj Vaší IT infrastruktury. Našim cílem je, aby byla zákazníkovi poskytnuta komplexní služba outsourcingu správy jeho IT a zákazník se nemusel o tyto věci již nadále starat a mohl se plně věnovat své podnikatelské činnosti.

 

 

 

V rámci IT Outsourcingu jsma Vám schopni mj. nabídnout:

 • dodávky, instalace a konfigurace počítačových stanic, serverů, sítí a periferií
 • návrhy, realizace a kompletní správu kabelových a bezdrátových počítačových sítí
 • e-mailová řešení, pravidelné zálohování a zabezpečení dat
 • pravidelný monitoring a dohled nad IT infrastrukturou v režimu 24/7
 • evidence HW a používaného SW včetně licencí a kontroly legality software
 • výběr vhodného poskytovatele připojení k internetu, resp. internetových a cloudových služeb (webhosting, mailhosting, cloud computing, apod ...)
 • pravidelné instalace a aktualizace software – operační systémy, antivirové systémy apod.
 • správu a údržba informačního systému a aplikačního software
 • servis, analýzy, poradenství, konzultace a uživatelská podpora po telefonu, e-mailu, chatu, on-line
 • vzdálenou správu všech uživatelských PC a serverů a tím zajištěnou okamžitou pomoc v případě poruchy
 • návrhy, dodávky a servis zabezpečovacích, kamerových, docházkových, přístupových systémů
 • a mnoho dalších služeb dle požadavku a specifického prostředí zákazníka

 

 

 

Outsourcing IT: co můžete očekávat?

     V případě, že se rozhodnete využít naší nabídky, přenecháte veškeré povinnosti spojené se správou výpočetní techniky na nás a vy se pak již bez starostí můžete naplno věnovat svému oboru podnikání. V rámci spolupráce vám nabízíme především slušné a férové jednání, kvalitní služby, mnohaleté zkušenosti v oboru, silné know-how, maximální spolehlivost a flexibilní přístup při řešení problémů. Rozsah a kvalitu poskytovaných služeb upravují smluvní podmínky, které si dohodneme a je možné je nastavit podle specifických potřeb a přání klienta. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme mu profesionální servis dle jeho přání a požadavků. Děláme vše pro to, abychom v rámci služby IT Outsourcingu, s maximální možnou mírou efektivity podporovali podnikání našich klientů. Naší snahou je vždy nastálé problémy řešit efektivně tak, aby se nenarušily vnitřní procesy, které jsou uvnitř firem nastaveny, tedy aby servisní činnosti co nejméně obtěžovali a ztěžovali práci jednotlivých uživatelů.

 

 

Vstupní audit IT zdarma

     Než začneme poskytovat službu outsourcing IT, resp. v jeho samotném počátku, zpracujeme nejprve bezplatný vstupní audit informačních technologií. Tento audit slouží k zjištění aktuálního stavu výpočetní techniky a softwarového vybavení a zároveň k vytvoření návrhu pro případné změny a optimalizace. Na základě výsledků auditu navrhneme specifikaci parametrů smlouvy a cenové podmínky. Vstupní audit je prováděn automaticky a je zcela zdarma!